Crossing Souls (2018) PLAZA

  • 0

Crossing Souls (2018) PLAZA

Crossing Souls (2018) PLAZA

Crossing Souls to opracowana przez studio Fourattic przygodowa gra akcji, która pod każdym względem celuje w styl retro. Mechanizmy rozgrywki wzorowane są na 16-bitowych przedstawicielach tego gatunku, choć z licznymi ulepszeniami, grafika zbudowana została z dużych pikseli, a i sama fabuła przenosi nas kilka dekad w przeszłość.

Istotną rolę w opowieści odgrywają podróże w czasie, dzięki czemu w trakcie rozgrywki napotykamy setki postaci pochodzących z różnych okresów historycznych. Artefakt będący w posiadaniu dzieci pozwala im także na tworzenie przejść do zaświatów, gdzie na sąd ostateczny czekają tysiące dusz i wiele z nich chętnie pomoże bohaterom w ich przygodach.

Akcja ukazana jest z lotu ptaka, a rozgrywka polega na eksplorowaniu lokacji, walce z przeciwnikami, szukaniu skarbów oraz rozwiązywaniu zagadek. Podczas zabawy mamy okazję pokierować w sumie pięcioma postaciami. Każda z nich posiada unikalne uzbrojenie i umiejętności, których właściwe wykorzystanie jest kluczowe podczas radzenia sobie z napotykanymi wyzwaniami.

Wymagania systemowe:
Rekomendowane: Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo E4500 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 9600 GT lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8/10
OPIS UPLOADU:
Release: Crossing.Souls-PLAZA
Wielkość całego uploadu: 937 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: BRAK
Zawartość uploadu: ISO,NFO
Wersja językowa: ENG,SPA,FRA,GER,POR-BR,RUS,JAP,KOR,CHI

Instrukcja:
1. Wypakuj. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie i zainstaluj.
2. Przegraj z płyty zawartość katalogu PLAZA do katalogu z zainstalowaną grą.
3. Graj (zmiana języka w opcjach gry)


DOWNLOAD:
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 742

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u