Norton Security and Antivirus Premium 4.1.0.4061 [.APK][Android]

Norton Security and Antivirus Premium 4.1.0.4061 [.APK][Android]

Program Norton Mobile Security chroni Ciebie i Twoje urządzenia z systemem Android przed takimi zagrożeniami, jak destrukcyjne aplikacje, kradzież lub utrata urządzenia oraz witryny służące do kradzieży informacji i pieniędzy. Ponadto oprogramowanie Norton zapewnia aktywne zabezpieczenia przed potencjalnie groźnymi aplikacjami, które mogą ujawniać informacje osobiste, powodować nadmierne zużycie baterii lub transmisję danych albo umożliwiać przeprowadzanie ataków. Program Norton Mobile Security daje kontrolę nad działaniem urządzenia przenośnego.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 364

  Edytował: fperson  Wczoraj, 22:29  Powód Edycji: nowa wersja 


Norton Mobile Security Premium.apk

Norton Mobile Security Premium.apk

[center]Program Norton Mobile Security chroni Ciebie i Twoje urządzenia z systemem Android przed takimi zagrożeniami, jak destrukcyjne aplikacje, kradzież lub utrata urządzenia oraz witryny służące do kradzieży informacji i pieniędzy.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 9
AdClear 8.0.0.507061 Full [.APK][Android]

AdClear 8.0.0.507061 Full [.APK][Android]

Adclear to popularny AdBlocker do blokowania reklam przeznaczony dla użytkowników Android. Aplikacja blokuje reklamy, które wyświetlają się w aktywnych aplikacjach mobilnych. Między innymi usuwa denerwujące reklamy podczas oglądania materiałów z YouTube.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 50

  Edytował: fperson  20-03-2018, 18:31  Powód Edycji: nowa wersja 


Shazam Encore 8.4.1-180315 [.APK][Android]

Shazam Encore 8.4.1-180315 [.APK][Android]

Shazam jest jednym z najlepszych zarazem najpopularniejszych serwisów identyfikujących muzykę. Od dzisiaj, aby sprawdzić odtwarzany utwór muzyczny za pomocą telefonu z Androidem wystarczy użyć do tego celu widżet Shazam, bez konieczności uruchamiania na początku aplikacji. Dodatkowo aktualizacja wprowadziła funkcję live Tag Stream, wyświetlającą aktualnie tagowane utwory przez użytkowników Shazam na całym świecie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby samemu dodać tagowany utwór przez inne osoby, lub też oglądnąć jego klip muzyczny.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 161

  Edytował: fperson  17-03-2018, 10:54  Powód Edycji: nowa wersja 


Moon+ Reader Pro 4.5.0 [.APK][Android]

Moon+ Reader Pro 4.5.0 [.APK][Android]

Moon+ Reader to bardzo rozbudowana, mobilna aplikacja do czytania e-booków. Poza ogromną ilością opcji, jej główną zaletą jest lista wspieranych formatów. Za pomocą programu otworzymy książki w takich formatach jak epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip i OPDS. Mogę one pochodzić z pamięci naszego urządzenia jak i popularnych chmur takich jak Dropbox czy też Dysk Google. Ilość dostępnych w Moon+ Reader opcji i konfiguracji może przerazić przy pierwszym kontakcie. Prawie każdy element programu możemy edytować i dopasować pod nasze preferencje.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 280

  Edytował: fperson  17-03-2018, 09:50  Powód Edycji: nowa wersja 


LightX Photo Editor & Photo Effects Pro 1.0.3 [.APK][Android]

LightX Photo Editor & Photo Effects Pro 1.0.3 [.APK][Android]

LightX to wielofunkcyjny edytor, dzięki któremu możesz wycinać zdjęcia, usuwać i zmieniać tło, tworzyć karykatury, piękne selfie i portrety, a także zmieniać kolor włosów, rozmywać kolory, łączyć zdjęcia i dodawać efekty rozmazania.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 23
Learn Languages: Rosetta Stone 5.0.0 [.APK][Android]

Learn Languages: Rosetta Stone 5.0.0 [.APK][Android]

Nauka języków obcych w dobie sprzętów multimedialnych stała się o wiele łatwiejsza. Pomijając już wszelkie kursy dostępne na komputerach, to era smartfonów i tabletów z dotykowymi panelami naprawdę pozwoliła na wygodniejsze obcowanie z takimi pomocami naukowymi. A do tego nieustannie pojawiają się świeże pomysły na to, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten proces.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 279

  Edytował: fperson  17-03-2018, 08:59  Powód Edycji: nowa wersja 


ESET Mobile Security & Antivirus Premium 4.0.26.0 [.APK][Android]

ESET Mobile Security & Antivirus Premium 4.0.26.0 [.APK][Android]

ESET Mobile Security to szybka i zaawansowana aplikacja zapewniająca ochronę przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem na smartfonach i tabletach z systemem Android.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 192

  Edytował: fperson  16-03-2018, 12:49  Powód Edycji: nowa wersja 


Sygic Travel 4.6.1 Premium [.APK][Android]

Sygic Travel 4.6.1 Premium [.APK][Android]

Przewodnik turystyczny Sygic Travel to Twoje narzędzie do planowania podróży. Odkryj ciekawe miejsca i zaplanuj niezapomnianą podróż nawet w trybie offline.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 35
SD Maid Pro - System Cleaning Tool 4.10.6 [.APK][Android]

SD Maid Pro - System Cleaning Tool 4.10.6 [.APK][Android]

SD Maid to zestaw narzędzi do oczyszczania systemu Android i jego optymalizacji. Zawiera on m.in. eksplorator plików, szybką wyszukiwarkę, moduł oczyszczający dane tymczasowe, asystenta aplikacji, a także funkcje pozwalające na sprawdzenie największych plików. Nikt nie jest idealny, nawet Android. Aplikacje, które odinstalowałeś, zawsze zostawiają coś po sobie. Dzienniki zdarzeń, raporty błędów i inne pliki, które nie są Ci potrzebne, są nieustannie generowane. Twoja pamięć zawiera pliki i katalogi, których nie rozpoznajesz. Nie pozwól na to... Pozwól SD Maid Ci pomóc!
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 378

  Edytował: fperson  16-03-2018, 10:09  Powód Edycji: nowa wersja 


Vector 2 Premium 1.1.1 [.APK][Android]

Vector 2 Premium 1.1.1 [.APK][Android]

Vector 2 to opracowana z myślą o systemie Android mobilna platformówka. Gra należy do gatunku auto-runnerów, co oznacza, że postać automatycznie pędzi naprzód, a zadaniem gracza jest modyfikowanie jej ruchów poprzez wydawanie komend aktywujących skoki, wślizgi oraz różnorodne akrobacje.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 20
Smart Tools 2.0.8 [.APK][Android]

Smart Tools 2.0.8 [.APK][Android]

Zestaw narzędzi geometrycznych do systemu operacyjnego Android. Zawiera narzędzia do pomiaru kąta nachylenia, długości, szerokości, odległości do obiektu. Posiada wbudowany miernik drgań, miernik poziomu hałasu, kompas GPS, wykrywacz metalu (wykorzystuje g-Sensor) itd.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 63
Real Chess 2.8 [.APK][Android]

Real Chess 2.8 [.APK][Android]

This app brings classic chess game into new dimension. With advanced 3D graphics you can feel all beauty of interacting with virtual chess set. Choose to play with AI or with real opponents.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 135

  Edytował: fperson  10-03-2018, 23:14  Powód Edycji: nowa wersja 


SoundHound ∞ Music Search 8.5.2 [.APK][Android]

SoundHound ∞ Music Search 8.5.2 [.APK][Android]

SoundHound to nadzwyczajna aplikacja muzyczna. Dotykając pomarańczowego przycisku możesz błyskawicznie rozpoznać piosenki i sprawdzić ich słowa, udostępnić, obejrzeć transmisję strumieniową, kupić utwory lub dowiedzieć się więcej o artystach, których znasz lub właśnie odkryłe(a)ś.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 118

  Edytował: fperson  18-02-2018, 12:29  Powód Edycji: nowa wersja 


Tesla Wars 2 1.0.8 [.APK][.OBB][Android]

Tesla Wars 2 1.0.8 [.APK][.OBB][Android]

Tesla Wars - II - tactical strategy in a series of defense towers which actions are developed far in the future in a fantasy world.On your home planet was attacked by space invaders, and now only you can repel the attack, because you are a talented engineer who created the prototype of the electric monster capable of very much.But the invaders, more and more, and Tesla - the tower is necessary to improve and develop.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 30


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u