SD Maid Pro v4.4.1 (PL)


SD Maid Pro v4.4.1 (PL)


 SD Maid Pro v4.4.1 (PL)
SD Maid pozwoli Ci utrzymać Twoje urządzenie czyste i schludne.
Zawiera zbiór narzędzi do zarządzania aplikacjami i plikami.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 30
FBReader Premium 2.8.4 [.APK][Android]

FBReader Premium 2.8.4 [.APK][Android]

FBReader to rozbudowany czytnik ebooków przeznaczony dla kilku różnych platform w tym mobilnych. Poza sporą listą wspieranych formatów oraz źródeł, jedną z jego głównych zalet jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wita nas krótki samouczkiem. Już w tym momencie da się dostrzec, że choć większość interfejsu przetłumaczono na język polski, to w programie znajdziemy też komunikaty w języku angielskim. Wśród wspieranych formatów FBReadera znajdziemy: ePub, azw3, fb2, RTF, doc, html, a także inne dodawana za pomocą wtyczek (jak np. PDF).
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 126

  Edytował: fperson  15-09-2017, 09:10  Powód Edycji: nowa wersja 


Shazam Encore 8.1.2-170912 [.APK][Android]

Shazam Encore 8.1.2-170912 [.APK][Android]

Shazam jest jednym z najlepszych zarazem najpopularniejszych serwisów identyfikujących muzykę. Od dzisiaj, aby sprawdzić odtwarzany utwór muzyczny za pomocą telefonu z Androidem wystarczy użyć do tego celu widżet Shazam, bez konieczności uruchamiania na początku aplikacji. Dodatkowo aktualizacja wprowadziła funkcję live Tag Stream, wyświetlającą aktualnie tagowane utwory przez użytkowników Shazam na całym świecie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby samemu dodać tagowany utwór przez inne osoby, lub też oglądnąć jego klip muzyczny.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 68

  Edytował: fperson  15-09-2017, 09:09  Powód Edycji: nowa wersja 


A Better Camera Unlocked 3.48 [.APK][Android]

A Better Camera Unlocked 3.48 [.APK][Android]

Uniwersalny, w pełni funkcjonalny aparat dla Androida.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 153

  Edytował: fperson  14-09-2017, 21:20  Powód Edycji: nowa wersja 


YoWindow Weather 2.3.3 [.APK][Android]

YoWindow Weather 2.3.3 [.APK][Android]

YoWindow to unikalna i wyjątkowa aplikacja pogodowa. Magią YoWindow jest ruchomy krajobraz pokazujący bieżącą pogodę. Na przykład, jeśli teraz pada deszcz to pada on również w aplikacji YoWindow. W YoWindow zachód i wschód słońca pojawia się dokładnie tym samym czasie, jak w rzeczywistości. Ale wielką zaletą jest to, że można przewinąć czas do przodu. Wystarczy przesunąć ekran i widać, jak pogoda zmieni się w ciągu dnia.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 187

  Edytował: fperson  14-09-2017, 06:36  Powód Edycji: nowa wersja 


Rosetta Course 4.1.1 [.APK][Android]

Rosetta Course 4.1.1 [.APK][Android]

Nauka języków obcych w dobie sprzętów multimedialnych stała się o wiele łatwiejsza. Pomijając już wszelkie kursy dostępne na komputerach, to era smartfonów i tabletów z dotykowymi panelami naprawdę pozwoliła na wygodniejsze obcowanie z takimi pomocami naukowymi. A do tego nieustannie pojawiają się świeże pomysły na to, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten proces. Rosetta Course to jeden z nich.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 123

  Edytował: fperson  12-09-2017, 15:16  Powód Edycji: nowa wersja 


EWeather HD 7.1.2 [.APK][Android]

EWeather HD 7.1.2 [.APK][Android]

Jest to pierwsza na świecie aplikacja z widgetem mapy pogody i map trzęsień ziemi. eWeather HD jest najbardziej rozbudowaną aplikacją tego typu na platformę Android. Przy jej pomocy możesz uzyskać informację o: Aktualnej pogodzie w oparciu o prognozy pogody dwóch największych dostawców na świecie, trzęsieniach ziemi, prognozie burz magnetycznych na Słońcu, wskaźników zmian ciśnienia, wiatrach, fazach księżyca i kalendarzu słonecznym, a także METAR.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 60
CCleaner Professional For Android 1.20.89 [.APK][Android]

CCleaner Professional For Android 1.20.89 [.APK][Android]

Wyczyść telefon z nieużywanych aplikacji i zwiększ wydajność swojego urządzenia z systemem Android. Od Piriform, dostawcy najbardziej popularnego na świecie oprogramowania czyszczącego urządzenia PC i Mac..
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 898

  Edytował: fperson  11-09-2017, 12:16  Powód Edycji: nowa wersja 


ABBYY FineScanner Pro 1.11.814 [.APK][Android]

ABBYY FineScanner Pro 1.11.814 [.APK][Android]

ABBYY FineScanner is your pocket scanner for any type of documents from the OCR market leader! Forget about the table scanner forever. FineScanner is a great alternative! It turns your mobile device into a powerful all-purpose mobile scanner to quickly capture any paper, create electronic copies in PDF and JPEG, and apply advanced optical character recognition technology to extract text from scans for further editing and sharing in 12 most useful formats, including docx, xls and pdf.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 55
Lucky Patcher 6.5.8 [.APK][Android]

Lucky Patcher 6.5.8 [.APK][Android]

Lucky Patcher to aplikacja do edytowania plików APK zainstalowanych w Androidzie programów. Umożliwia ich modyfikowanie w taki sposób, by na przykład zmienić uprawnienia, usunąć reklamy lub wyłączyć komponenty utrudniające uruchamianie aplikacji pochodzących spoza Sklepu Play.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 63


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u