RAR Password Unlocker 5.0 (x32/x64)[ENG][Crack]

  • 0


RAR Password Unlocker 5.0 (x32/x64)[ENG][Crack]


RAR Password Unlocker 5.0 (x32/x64)[ENG][Crack]


"RAR Password Unlocker to program pozwalający na odszyfrowanie zapomnianych haseł do archiwów RAR oraz WinRAR. Wykorzystuje do tego celu jedną z trzech popularnych metod: Brute-force, Brute-force z maskowaniem zadanym przez użytkownika, co znacznie przyśpiesza analizę oraz metodę ataku słownikowego.

Aby skorzystać z programu wystarczy wskazać mu plik archiwum, którego hasło chcemy odzyskać. Wybór jednej z metod analizy ma kluczowe znaczenie głównie dla szybkości, ale też skuteczności znalezienia odpowiedniej kombinacji tworzącej zapomniane hasło. Brute-force polega na programowym sprawdzaniu kolejnych możliwych haseł poprzez generowanie wszystkich możliwych kombinacji, które mogą się w nim pojawić. Zdecydowanie przyśpieszyć tę metodę można poprzez dodanie odpowiedniego maskowania. Polega to na wskazaniu przez użytkownika cech szczególnych hasła, które ma zostać odzyskane. Możliwe do podania są takie jego parametry jak długość, rodzaj użytych znaków, czy nawet konkretne kombinacje liter, które w haśle mogą się znaleźć.

Ostatnią z metod jest słownikowy atak, który jest stosunkowo wydajny, o ile nasze hasło wpisuje się w szablon standardowych słów, które znajdują się w używanym słowniku. Niezależnie od wybranej metody, aplikacja na tle konkurencyjnych programów tego typu, powinna znaleźć odpowiednie hasło dość szybko, ponieważ producenci położyli duży nacisk na wykorzystanie przez program potencjału wielordzeniowych jednostek obliczeniowych. Co ciekawe, RAR Password Unlocker wspiera również udział procesorów graficznych w obliczeniach, co jeszcze bardziej przyśpiesza jego działanie."

17MB


DOWNLOAD:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 161

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u