Acronis True Image 2018 Build 10640 Final Multilanguage [Aktywowany]

  • 0

Acronis True Image 2018 Build 10640 Final Multilanguage [Aktywowany]


Acronis True Image 2018 Build 10640 Final Multilanguage [Aktywowany]Acronis True Image to zintegrowany pakiet oprogramowania zapewniający bezpieczeństwo wszystkich informacji na komputerze. True Image zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień użytkownika i wszystkich dostępnych danych, a także niezawodnego niszczenia wszystkich poufnych informacji, które stały się niepotrzebne.
Za pomocą tego oprogramowania można tworzyć kopie zapasowe wybranych plików i folderów, ustawień i wiadomości e-mail klientów firmy Microsoft, a nawet całych dysków i wybranych partycji. Pamięć online pozwala przechowywać najważniejsze pliki w sklepie zdalnym. Twoje dane będą chronione nawet w przypadku utraty, kradzieży lub zniszczenia komputera. Ciągła ochrona Acronis okresowo (co pięć minut) zapisuje zmiany, które wystąpiły w systemie i plikach, które w razie potrzeby pozwalają w łatwy sposób powrócić do stanu w dowolnym momencie.Aktywacja | kod : Wbudowany
Język interfejsu: wielojęzyczny / Рolski / Angielski I wiele innych
Platforma / OS: Windows® XP / 7/8 / 8.1 / 10 / Home Server 2011
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 545

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u