CyberLink PowerDVD Ultra 21.0.2019.62 (x64) [REPACK]

  • 0

CyberLink PowerDVD Ultra 21.0.2019.62 (x64) [REPACK]

PowerDVD to najnowsza wersja wiodącego oprogramowania do odtwarzania filmów i multimediów. PowerDVD opiera się na najnowszej technologii odtwarzania, z obsługą odtwarzania wideo dla Ultra HD 8K i 4K HDR. Mechanizm odtwarzania PowerDVD oferuje teraz także macierzystą obsługę 64-bitową, umożliwiając oglądanie wideo Ultra HD 4K w lepszej jakości niż oryginalna dzięki unikalnej technologii poprawy jakości audio-wideo TrueTheater.

Wideo 8K to kolejna fala najwyższej jakości domowej rozrywki. Choć wciąż nowe na rynku, wyświetlacze 8K już zaczynają znajdować drogę do coraz większej liczby salonów, a treści wideo 8K nie są daleko w tyle. Dzięki wideo 8K już w YouTube i głównych programach telewizyjnych nie potrwa długo, dopóki nie stanie się normą dla konsumpcji multimediów wideo. Wspierając odtwarzanie wideo w rozdzielczości 8K, oprócz Ultra HD 4K i 360°, CyberLink zapewnia użytkownikom PowerDVD najlepsze warunki do korzystania z przyszłości multimediów.

"Będąc światowym liderem w dziedzinie filmów i odtwarzaczy multimedialnych, PowerDVD ma długą historię dostarczania pionierskich funkcji odtwarzania multimediów, funkcji i wsparcia naszym milionom użytkowników" - powiedział dr Jau Huang, dyrektor generalny CyberLink. ?Obsługa PowerDVD dla odtwarzania wideo 8K z zadowoleniem przyjmuje następną generację domowej rozrywki o ultra wysokiej rozdzielczości".

Znaczące uaktualnienie do silnika odtwarzania PowerDVD pomaga zapewnić natywną obsługę 64-bitową, co pozwala na zwiększenie jakości obrazu Ultra HD 4K dzięki opatentowanej technologii CyberLink TrueTheaterTM Color, Lighting i HDR. Te najnowsze aktualizacje obsługują już wszystkie główne formaty plików i kodeki, w tym nie obsługiwane natywnie przez Windows, takie jak HEVC (H.265) i nowe pliki graficzne HEIC/HEIF, dzięki czemu PowerDVD jest wiodącym odtwarzaczem na PC i najlepszym dodatkiem do systemów kina domowego.

PowerDVD nadal zapewnia lepsze niż oryginalne odtwarzanie wideo i audio dla płyt Blu-ray i DVD, w formatach Ultra HD, głównych formatów plików i kodeków, a także wideo 360°. PowerDVD wprowadza również przestrzenne wsparcie audio dla filmów 360°, dzięki czemu wideo VR sprawia wrażenie niemal tak samo rzeczywistego, jak przebywanie tam osobiście. Ponadto PowerDVD umożliwia bardziej dostępną rozrywkę online, dzięki której użytkownicy mogą łączyć się i oglądać filmy na żywo YouTube, 4K i HDR lub ?przypinać? filmy do oglądania offline później.

System operacyjny:
Windows 7 SP1/ 8/ 8.1/ 10 (64bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 306.51 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup
wersje językowe: Multilingual
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.cyberlink.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 4 679

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u