Nowości Kinowe
Vaiana.Moana.2026.1080p.CAM.Rip.x264-Napisy PL Vaiana.Moana.2026.1080p.CAM.Rip.x264-Napisy PL
Vaiana-Moana.2026.1080p.CAM.Rip.x264-OnlyFlix-Subbpl Vaiana-Moana.2026.1080p.CAM.Rip.x264-OnlyFlix-Subbpl
Odyseja / The Odyssey (2026) PLSUBBED.AI.1080p.HDTC.x264-OzW ~ Napisy PL (Ai) Odyseja / The Odyssey (2026) PLSUBBED.AI.1080p.HDTC.x264-OzW ~ Napisy PL (Ai)
Partnerzy

Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


Dario Correnti - Cykl: Marco Besana i Ilaria Piatti (tom 1-2)

  • 0

Dario Correnti - Cykl: Marco Besana i Ilaria Piatti (tom 1-2)

Dario Correnti - Cykl: Marco Besana i Ilaria Piatti (tom 1-2)

Info:

Format: pdf, epub, mobi,
Rozmiar: 9.6MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: rar
Tom: 1-2

Opis:

Są miasta, w których zmowę milczenia nazywa się dyskrecją.
Są miejsca, w których zło określa się jako nieszczęśliwy wypadek.
Są ludzie, którzy widzą tylko to, co trzeba, a nie to, co powinni.
Potworne czyny zdarzają się najczęściej w najzwyklejszych miejscach. Na przykład na prowincji w północnych Włoszech, gdzie ludzie mieszkają w uroczych domkach z ogródkami i spokojnie piją poranną kawę.
Właśnie w takim miasteczku seryjny morderca zabija młode kobiety. Jest błyskotliwy i przebiegły, ale i wyjątkowo okrutny, ze zbrodni czerpie przyjemność, a ze ścigającymi go śledczymi wyraźnie się bawi.

Link do pobrania:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Powrót
Wyświetleń: 9 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.