Nowości Kinowe
Pasażer / Passenger (2026)HDTS.XviD.AZF | Napisy PL (Ai) Pasażer / Passenger (2026)HDTS.XviD.AZF | Napisy PL (Ai)
Pasażer / Passenger (2026) PLSUB.AI.720p.HDTS.x264-FS | Napisy PL (Ai) Pasażer / Passenger (2026) PLSUB.AI.720p.HDTS.x264-FS | Napisy PL (Ai)
Bez wyjścia / Backrooms (2026) PL.Ai.720p.HDTS.H264-LLA | Lektor PL (Ai) Bez wyjścia / Backrooms (2026) PL.Ai.720p.HDTS.H264-LLA | Lektor PL (Ai)
Partnerzy

Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


Arkady Luwru / Les Guichets du Louvre (1974) PL.1080p.HDTV.H264-wasik / Lektor PL

  • 0

Arkady Luwru / Les Guichets du Louvre (1974) PL.1080p.HDTV.H264-wasik / Lektor PL


Arkady Luwru / Les Guichets du Louvre (1974) PL.1080p.HDTV.H264-wasik / Lektor PL




produkcja- Francja
gatunek-Dramat,Wojenny,Romans

Rankiem 16 lipca 1942 r. Paul, 20 - letni student, wiedząc już o odbywającej się w stolicy i na jej przedmieściach wielkiej akcji wyłapywania Żydów, udaje się do Saint - Paul w dzielnicy Marais, paryskim "getcie", otoczonym przez siły policji. Widzi wypędzanych na ulicę i ładowanych do samochodów mężczyzn, kobiety i dzieci. Chce uratować choćby jedną osobę, próbuje namówić kogoś, aby ściągnął z ramienia demaskującą opaskę, ale nikt go nie słucha. Jedni nie wierzą, by mogło się stać coś naprawdę złego, by francuscy policjanci mogli skrzywdzić swych współobywateli, inni - sparaliżowani strachem - nie są zdolni do działania, jeszcze inni solidarnie dzielą z pobratymcami tragiczny los. Miotając się po Paryżu Paul poznaje Jeanne, piękną dziewczynę z Gwiazdą Dawida na płaszczu. Uświadamia jej zagrożenie i postanawia przeprowadzić ją przez obławę na bezpieczny, lewy brzeg Sekwany. Ale wędrówka ulicami obstawionych przez policję dzielnic staje się coraz trudniejsza. Śmiertelne zagrożenie zbliża młodych do siebie, wymieniają pierwszy pocałunek. Ich celem staje się dotarcie do arkad Luwru, skąd już tylko krok na drugi brzeg.


Format : Matroska at 9.167 kb/s
Length : 5,89 GB for 1 h 31 min 56s 354 ms

Video #0 : AVC
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : AAC
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz




Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Powrót
Wyświetleń: 44 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.