Nowości Kinowe
Pasażer / Passenger (2026)HDTS.XviD.AZF | Napisy PL (Ai) Pasażer / Passenger (2026)HDTS.XviD.AZF | Napisy PL (Ai)
Pasażer / Passenger (2026) PLSUB.AI.720p.HDTS.x264-FS | Napisy PL (Ai) Pasażer / Passenger (2026) PLSUB.AI.720p.HDTS.x264-FS | Napisy PL (Ai)
Bez wyjścia / Backrooms (2026) PL.Ai.720p.HDTS.H264-LLA | Lektor PL (Ai) Bez wyjścia / Backrooms (2026) PL.Ai.720p.HDTS.H264-LLA | Lektor PL (Ai)
Partnerzy

Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


Szefowa / Girlboss (2017) {Sezon 1} {Kompletny Sezon} MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.H264-Ralf / Lektor PL

  • 0


Szefowa / Girlboss (2017) {Sezon 1}
{Kompletny Sezon} MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.H264-Ralf / Lektor PL


Szefowa / Girlboss  (2017) {Sezon 1}  {Kompletny Sezon} MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.H264-Ralf / Lektor PL

Produkcja: USA
Gatunek: Komedia

Szefowa - serial na podstawie bestsellerowej książki "#Szefowa" autorstwa Sophii Amoruso, założycielki marki odzieżowej Nasty Gal. Opowiada on historię Amoruso (Britt Robertson), która zaczynała od sprzedaży ubrań vintage na eBayu, a już w wieku 28 lat została szefową własnej firmy Nasty Gal - wartego miliony dolarów imperium mody.




Dane techniczne

Format : Matroska at 5.272 kb/s
Length : 995 MiB for 26 min 24s 32 ms
Video #0 : AVC at 3.978 kb/s
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Audio #0 : E-AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz
Language : en
Audio #1 : E-AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz
Language : pl
Text #0 : VobSub
Language : ar
Text #1 : ASS
Language : es
Text #2 : ASS
Language : fr
Text #3 : ASS
Language : fr
Text #4 : ASS
Language : pl
Text #5 : ASS
Language : pt
Text #6 : VobSub
Language : zh
Text #7 : ASS
Language : en

Opis uploadu:

Wersja językowa: Lektor PL,Angielska, Multi Napisy
Zawartość: Pliki mkv
Kompresja: brak
Rozmiar: 10,94 gb
Dane naprawcze: brak
Hasło: mp3de


Wklej zabezpieczony link do przeglądarki, kliknij przycisk: CLICK TO PROCEED , rozwiąż captcha wpisz hasło: mp3de. Kliknij przycisk SUBMIT i pokażą się linki. Ściągaj pliki z
RAPIDU=====RAPIDGATOR=====WRZUCAJPLIKI



Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Powrót
Wyświetleń: 187 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.