Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


Ojciec chrzestny Harlemu / Godfather of Harlem (2023) (Sezon 3) MULTi.1080p.AMZN.WEB-DL.H264.DDP5.1-K83 / Lektor i Napisy PL

  • 0

Ojciec chrzestny Harlemu / Godfather of Harlem (2023) (Sezon 3) MULTi.1080p.AMZN.WEB-DL.H264.DDP5.1-K83 / Lektor i Napisy PL

Gatunek: Kryminał
Produkcja: USA

Bumpy Johnson, szef mafii z Harlemu, po 10 latach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność i wypowiada wojnę włoskiej mafii, która przejęła jego terytorium.

Dane techniczne:

Format : Matroska at 10.2 Mb/s
Length : 3.70 GiB for 52 min 0 s 896 ms

Video #0 : AVC at 9 405 kb/s
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : AAC at 125 kb/s
Infos : 2 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Audio #1 : E-AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : en-US

Text #0 : UTF-8
Language : pl

Text #1 : UTF-8
Language : pl


Pobierz / Download free:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Powrót
Wyświetleń: 93 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.