Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


Cars (2006) Xbox 360 -Allstars

  • 0

Cars (2006) Xbox 360 -Allstars

Cars (2006) Xbox 360 -Allstars

Opis:

Cars to pozycja wyścigowa wyróżniająca się mocno zarysowanym wątkiem fabularnym, która powstała w oparciu o animację komputerową studia Pixar (wydaną pod tym samym tytułem, co opisywana gra), której światowa premiera nastąpiła 9 czerwca 2006 roku. Producentem opisywanej pozycji jest firma Rainbow Studios, znana dotąd z gier traktujących o sportach ekstremalnych (m.in. MX vs. ATV Unleashed), natomiast wydawcą THQ.

Elementem, który stanowi pewnego rodzaju wyznacznik jakości tejże pozycji, a jednocześnie odróżnią ją spośród dziesiątek jej podobnych jest mocno zarysowany wątek fabularny (zaczerpnięty oczywiście z obrazu kinowego), kręcący się wokół pojazdu o wiele mówiącym imieniu Lightning McQueen oraz słynnej autostrady 66. Zadaniem gracza jest umożliwienie zdobycia wspomnianej wcześniej postaci mistrzostwa w wyścigach z serii Pucharu Piston. Jak możecie się domyślić, osiągnięcie sukcesu wcale nie jest takie proste, na jakie mogłoby wyglądać. Do rywalizacji włącza się wiele innych charakterów-samochodów (w Cars sterujemy pojazdami będącymi jednocześnie bohaterami gry oraz filmu), a bardzo rozbudowane trasy obfitują w liczne pułapki oraz katapulty mogące przeszkodzić w zdobyciu upragnionego pierwszego miejsca. Oprócz głównego trybu zabawy (nazwanego Story), możemy przystąpić do pojedynczego wyścigu, zmierzyć się z czasem, a także rozegrać wyścig z przyjaciółmi, dzięki trybowy rozgrywki wieloosobowej.

Gracze mogą się wcielić w dziesięć postaci, z których każda jest jednocześnie jedynym w swoim rodzaju wehikułem oraz wziąć udział w blisko pięćdziesięciu wyścigach rozgrywanych na trasach znanych z filmu. W procesie produkcji Cars udział wzięli znani amerykańscy aktorzy podkładający głosy filmowym postaciom (m.in. Owen Wilson i Paul Newman).

Rozgrywka urozmaicona została kolorową grafiką wzorowaną na tym, co możemy ujrzeć w obrazie kinowym. Również elementy dźwiękowe oraz muzyczne zaczerpnięto w głównej mierze z filmu. Cars powstało z myślą o najmłodszych użytkownikach konsol, w związku z czym poziom trudności nie jest wygórowany.

Trailer:



Screeny:



Gatunek: Wyścigi | samochodowe | filmy animowane
Producent: Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix
Wydawca: THQ Inc.
Data premiery: 6 czerwca 2006

Opis uploadu:
Wielkość całości: 7,3 GB
Rodzaj kompresji: .rar
Zawartość uploadu: obraz .iso, .dvd
Region: PAL
Wersja językowa: angielska


Download:
(można pobierać zamiennie z serwerów)


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Powrót
Wyświetleń: 180 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.