Całkowity zakaz dodawania produkcji Canal+ oraz polsat !!!


BLACKTAIL (2022) v1.3 FitGirl Repack / Polska Wersja Jezykowa

  • 0

BLACKTAIL (2022) v1.3 FitGirl Repack / Polska Wersja Jezykowa

BLACKTAIL (2022) v1.3 FitGirl Repack / Polska Wersja Jezykowa

Stwórz legendę Baby Yagi, dziewczyny oskarżonej o czary i wygnanej z domu. Przeżyj początki słowiańskiego mitu w tym wyjątkowym połączeniu intensywnej walki łukiem oraz mrocznej fabuły osadzonej w tętniącym życiem, bajkowym świecie.

Obroń las albo stań się postrachem z koszmarów. Stwórz legendę Baby Yagi i przeżyj jej początki w BLACKTAIL, wyjątkowej mieszance intensywnej walki łukiem, magii oraz mrocznej fabuły osadzonej w tętniącym życiem, bajkowym świecie.

Wcielasz się w Yagę, 16-letnią dziewczynę, która została oskarżona o uprawianie czarów i wygnana ze średniowiecznej słowiańskiej osady. Kiedy wspomnienia z przeszłości powracają w postaci upiornych duchów, nie pozostaje ci nic innego, jak polować na nie w nadziei na rozwikłanie własnej tajemnicy.

Decyduj o losie krainy i jej mieszkańców, obserwuj wpływ swoich decyzji na umiejętności dzięki systemowi moralności BLACKTAIL.

Wyśledź nieuchwytne duchy za pomocą niezawodnego łuku i rękawicy, a także weź udział w ekscytujących walkach z bossami.

Wytwarzaj strzały i mikstury, poluj na dzikie zwierzęta i zbieraj zasoby, aby przetrwać w niebezpiecznym lesie.

Znajdź ukryte skarby, aby dowiedzieć się więcej o otoczeniu i historii.
Zbieraj zaginione przepisy i twórz eliksiry, aby ulepszyć umiejętności i ukształtować swój styl gry.


Minimum requirements:

Operating System: Windows 7 (x64)
Processor: Intel Core i5-3570K / AMD FX-4300
RAM: 8 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB) / Radeon RX 470 (4 GB)
DirectX: 11
HDD Space: 16 GB

Repack Features

Based on BLACKTAIL-Razor1911 ISO release: rzr-blacktail.iso (12,450,529,280 bytes)
100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation (ONLY when installed with optional videos)
NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
Selective Download feature: you may skip downloading and installing of unused game videos
Significantly smaller archive size (compressed from 11.6 to 7.5/8.5 GB)
Installation takes 4-8 minutes (depending on your system)
After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
HDD space after installation: 16 GB
Language can be changed in game settings
Use "BLACKTAIL (DX11)" desktop icon to play the game on Windows 7
At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
Repack by FitGirl

Waga: 8.5 GB
Kompresja: rar
Zawartosc: Pliki instalacyjne
Interface Language: English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Czech, Japanese, Korean, Portuguese - Brazil, Polish, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Audio Language: English
Crack: GOG, DRM-Free


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Powrót
Wyświetleń: 165 Komentarze: 0

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.