Jak Pobierać

Na początku wybieramy to co chcemy ściągnąć i jak widać w każdej wstawce są takie linki jak na obrazku poniżej. Aby odpowiednio pobrać trzeba sobie uświadomić ile linków ma dana pozycja i ile serwerów.


Poniżej np. mamy dwa linki na jednym serwerze co oznacza że dana pozycja składa się z dwóch linków i po ich pobraniu mamy już całość. Im więcej serwerów tym lepiej, na każdym serwerze jest swego rodzaju limit uniemożliwiający ściąganie kilku partów na raz lub jednego po drugim. Musimy odczekać 15 minut i dlatego w większości wstawek jest po kilka serwerów żeby nie czekać.
Jak widać na obrazku poniżej numer partu (części) możemy przeczytać przy końcu linka: part1, part2 itd. Im jest to coś obszernego tym więcej linków (partów - części) do ściągnięcia.

Aby coś pobrać musimy skopiować link:Następnie skopiowany link musimy wkleić do paska przeglądarki i nacisnąć enter lub tak jak na obrazku widoczne:
Po tym otworzy się strona w której należy nacisnąć LIMITOWANE POBIERANIE (dla użytkowników którzy nie posiadają konta tzw. Premium)Po odliczeniu kilkunastu sekund naszym oczom ukaże się okienko w którym należy przepisać kod z obrazka i kliknąć w guzik jak na zdjęciu (nie zawsze to okienko się pojawia - jesli się nie pojawi przejdź do następnego obrazka)


Teraz tylko klikamy w napis: POBIERZ TERAZ
шаблоны для dle

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u