BlueStacks 4.1.21.2017

BlueStacks 4.1.21.2017

BlueStacks to nic innego jak emulator aplikacji dla Androida, które możemy uruchomić z poziomu systemu Windows. Producent zadbał o możliwość synchronizacji aplikacji co oznacza, że użytkownicy smartfonów z Androidem uzyskają dostęp do wszystkich zakupionych i pobranych programów.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 45

  Edytował: fperson  Dzisiaj, 11:05  Powód Edycji: nowa wersja 


PowerISO 7.2 Retail (x86/x64) MULTI-PL

PowerISO 7.2 Retail (x86/x64) MULTI-PL

PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD. Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 19
Google Earth Pro 7.3.2.5481 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Google Earth Pro 7.3.2.5481 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Google Earth to program umożliwiający wyświetlanie na trójwymiarowym modelu kuli ziemskiej zdjęć satelitarnych, lotniczych oraz różnego rodzaju treści dostarczanych przez National Geographic, Jane Goodall Institute, US National Park Service, NASA, Discovery Networks i United Nations Environmental Program. Aplikacja Google Earth korzysta z tych samych zasobów co usługa Google Maps z tą różnicą że pozwala na wyświetlanie niektórych budynków w postaci trójwymiarowej, posiada również funkcje zmiany kąta widzenia. Podstawową opcją Google Earth jest wyszukiwanie miast. Fotografie wykonane są w dużej rozdzielczości dzięki czemu można zobaczyć nie tylko dzielnice, ale również konkretne budynki.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 63
Abelssoft SSD Fresh 2018.7.42 Build 147 MULTI-PL

Abelssoft SSD Fresh 2018.7.42 Build 147 MULTI-PL

SSD Fresh to narzędzie stworzone z myślą o posiadaczach dysków SSD. Pozwala ono dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, a także zwiększyć jego żywotność i szybkość pracy.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 51
PDFMate PDF Converter Professional 1.88 Multilingual | PL

PDFMate PDF Converter Professional 1.88 Multilingual | PLPDFMate PDF Converter godny uwagi konwerter dokumentów PDF do postaci plików ePub (dla e-czytników), TXT, JPG, HTML oraz SWF. Narzędzie umożliwia także zmianę ilości stron wyświetlanych na pojedynczym arkuszu w dokumencie PDF i zabezpieczanie hasłem dostępu do niego oraz takich operacji jak edycja, kopiowanie i drukowanie.


Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 41
Acronis True Image 2018 Build 12510 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA] + BootCD

Acronis True Image 2018 Build 12510 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA] + BootCD

Acronis True Image to najnowsze wydanie aplikacji do tworzenia kopii zapasowych. Łączy w sobie najnowsze technologie synchronizacji oraz gromadzenia danych w chmurze.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 50
Futuremark 3DMark 2.5.5029

Futuremark 3DMark 2.5.5029

3DMark to kolejna edycja najpopularniejszego na świecie programu przeznaczony do testowania wydajności sprzętu komputerowego. Za jego pomocą możemy przetestować najważniejsze podzespoły bazowe znajdujące się w komputerze z naciskiem na jego możliwości graficzne.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 17
Ashampoo WinOptimizer 16.00.11 Final MULTI-PL

Ashampoo WinOptimizer 16.00.11 Final MULTI-PL

Ashampoo WinOptimizer to oprogramowanie do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7/8/10. Umożliwia ono wykonywanie takich operacji jak oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych składników, zarządzanie aktywnymi procesami i komponentami uruchamianymi wraz z systemem oraz wiele innych, równie przydatnych.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 32
YouTube By Click Premium 2.2.85 MULTI-PL

YouTube By Click Premium 2.2.85 MULTI-PL

YouTube ByClick jest prostym w obsłudze narzędziem do pobierania muzyki i wideo z serwisów takich jak YouTube, DailyMotion, Vimeo, LiveLeak, MyVideo, Flickr, Vine, Twitter, Tumblr czy Facebook.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 24
Kaspersky Free 19.0.0.1088 PL

Kaspersky Free 19.0.0.1088 PL

Kaspersky Free to darmowa wersja popularnego antywirusa firmy Kaspersky Lab oferująca skuteczny skaner plików, witryn internetowych oraz poczty. Względem płatnej edycji program pozbawiony został między innymi kontroli rodzicielskiej oraz zabezpieczenia płatności internetowych.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 50


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u