Ashampoo Music Studio 8.0.2 MULTi-PL

Ashampoo Music Studio 8.0.2 MULTi-PL

Ashampoo Music Studio 8 to edytor muzyki pozwalający na zapanowanie nad plikami audio i dźwiękami! Osiem potężnych modułów, które w praktyczny sposób spełnią najbardziej wysublimowane wymagania audiofila! Chcesz edytować, nagrywać lub przycinać Audio, Music Studio 8 zrobi to szybko i sprawnie. Konwertuj do wielu różnych formatów, twórz mikstaśmy i przygotowuj playlisty na każdą sytuację i na każde urządzenie! Zapanuj nad swoją kolekcją, okładkami, zgrywaniem płyt w każdej sytuacji! Korzystaj ze swoich utworów gdziekolwiek jesteś!
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 2
CyberLink PowerDirector Ultimate 19.0.2108.0 (x64)

CyberLink PowerDirector Ultimate 19.0.2108.0 (x64)

CyberLink PowerDirector to najnowsza wersja programu przeznaczonego do nieliniowej edycji wideo. Aplikacja potrafi zrobić użytek z pamięci operacyjnej powyżej 4 GB oferując wsparcie dla platformy 64-bitowej.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 10
MAGIX VEGAS Pro 18.0.0.334 (x64) MULTI-PL

MAGIX VEGAS Pro 18.0.0.334 (x64) MULTI-PL

VEGAS Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS – uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych).
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 11
Advanced SystemCare Ultimate 13.4.0.161 MULTI-PL

Advanced SystemCare Ultimate 13.4.0.161 MULTI-PL

Advanced SystemCare Ultimate łączy w sobie funkcjonalność oprogramowania antywirusowego ze świetnym pakietem do optymalizacji komputera. Program oparty jest o technologię zabezpieczającą firmy BitDefender, która została poddana dodatkowym udoskonaleniom.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 29
4K Video Downloader 4.13.1.3840 MULTI-PL

4K Video Downloader 4.13.1.3840 MULTI-PL

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 18
Zoom Player MAX 15.5 Build 1550 Final MULTI-PL

Zoom Player MAX 15.5 Build 1550 Final MULTI-PL

Zoom Player to najbardziej wydajny, elastyczny i konfigurowalny odtwarzacz DVD / Blu-ray i odtwarzacz multimedialny dla systemów operacyjnych Windows. Odtwarza DIVX, MP3, MPA, WAV, WMA, ASF, ASX, AVI, DAT, MPG, MPEG, VOB, WM, WMV. Obsługuje listy odtwarzania, kontrolę skrótów klawiszowych i wiersza poleceń, tryb pełnoekranowy, powiększanie filmu szerokoekranowego w celu usunięcia pasków z dolnej i górnej części ekranu, kilka rodzajów reprezentacji interfejsu i zmienianie go za pomocą skórek.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 15
Smart Game Booster Pro 4.5.0.4884 MULTI-PL

Smart Game Booster Pro 4.5.0.4884 MULTI-PL

Smart Game Booster Pro to skuteczny program do optymalizacji gier, niezbędny dla każdego gracza. Pomaga zwiększyć liczbę klatek FPS na sekundę i wydajność procesora, aby uzyskać najwyższą wydajność i płynność podczas grania.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 4
Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 16.2.7.8 (x64) [REPACK] + Components.

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 16.2.7.8 (x64) [REPACK]  + Components.

Pierwotnie zaprojektowany dla elitarnych kolorystów Hollywood, DaVinci Resolve został użyty w większej liczbie filmów fabularnych i programów telewizyjnych niż cokolwiek innego, ponieważ pozwala tworzyć obrazy, które są po prostu niemożliwe przy innych narzędziach. DaVinci to także najszybciej rozwijające się i najbardziej zaawansowane narzędzie do edycji! Teraz, dzięki DaVinci Resolve 15, otrzymujesz niesamowite nowe narzędzia audio Fairlight specjalnie zaprojektowane do postprodukcji filmowych i telewizyjnych.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 4
EZ CD Audio Converter 9.1.6.1 (x86/x64) MULTI-PL

EZ CD Audio Converter 9.1.6.1 (x86/x64) MULTI-PL

EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 17
MediaHuman YouTube Downloader 3.9.9.45 (1509) (x64) MULTI-PL

MediaHuman YouTube Downloader 3.9.9.45 (1509) (x64) MULTI-PL

MediaHuman YouTube Downloader to bardzo dobry program do pobierania filmów i muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, Vevo, Facebook, VK i HypeMachine. MediaHuman YouTube Downloader potrafi zapisywać filmy w formatach: MP4, FLV, WEBM i 3GP, przy czym przy każdym z nich można wybrać rozdzielczość obrazu, a rzadko używane można usunąć z menu.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 15


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u