OO / O&O Defrag Professional / Server 26.1 Build 7702 (x64) [REPACK]

  • 0

OO / O&O Defrag Professional / Server 26.1 Build 7702 (x64) [REPACK]

O&O Defrag Professional to intuicyjny w obsłudze, niezwykle zaawansowany program służący do optymalizacji pracy nośników znajdujących się w naszym komputerze. Narzędzie będzie niezastąpione podczas przeprowadzania defragmentacji plików.

O&O Defrag Professional to rozbudowany program do optymalizacji pracy dysków twardych. Aplikacja posiada łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemu w korzystaniu z tego programu. O&O Defrag Professional, jak już sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest do defragmentowania nośników magazynujących dane.

Przeanalizuj stan swojej pamięci masowej:
O&O Defrag Professional jest niezwykle intuicyjnym w obsłudze programem pozwalającym na szybkie przeprowadzenie defragmentacji plików znajdujących się na nośniku danych naszego komputera. O&O Defrag Professional oferuje możliwość przeprowadzenia szybkiej analizy stanu pamięci masowej, dzięki czemu po wyświetleniu przez program raportu w odpowiedni sposób dobierzemy jedną z pięciu metod defragmentacji. Każda z nich wykonuje co innego i inaczej wykorzystuje zasoby systemowe. Do szybkiej defragmentacji najważniejszych plików używana jest nieznaczna ilość zasobów, natomiast przy kompletnej używane są wszystkie dostępne zasoby komputera.

Zoptymalizuj swój komputer poprzez defragmentację:
Defragmentacja jest szczególnie istotna w systemach z rodziny Windows, bo dane zapisane na dysku twardym są porozrzucane po całej przestrzeni dyskowej, co powoduje m.in. wydłużony czas dostępu do plików i skracanie żywotność pamięci masowej. Warto wspomnieć, że podczas defragmentacji prezentowana jest mapa zawartości dysku wraz ze stopniem pofragmentowania. Użytkownicy szukający zaawansowanego w obsłudze programu do optymalizacji pracy dysków przez proces defragmentacji z pewnością docenią możliwości aplikacji O&O Defrag Professional. Jej interfejs jest przejrzysty, jednak w opcjach znajdziemy sporo przydatnych funkcji, które znacząco ułatwią nam pracę.

System operacyjny:
Windows 11/10/8.1 (64-Bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 13 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: setup
wersje językowe: English, Russian
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.oo-software.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 1 688

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u