VMware Workstation Pro 16.2.3 Build 19376536 (x64)

  • 0

VMware Workstation Pro 16.2.3 Build 19376536 (x64)

VMware Workstation to popularny program do tworzenia wielu wirtualnych komputerów w jednym systemie. Zaprojektowany głównie dla programistów i administratorów systemów, którzy muszą testować aplikacje działające w różnych środowiskach. Zastrzeżona technologia VMware MultipleWorlds umożliwia izolowanie systemów operacyjnych i aplikacji w ramach tworzonych maszyn wirtualnych. W tym przypadku każda maszyna wirtualna ma do dyspozycji standardowy komputer z własnym procesorem i pamięcią.

Kluczowe cechy:
- Jednoczesne uruchamianie kilku systemów operacyjnych gościa na jednym komputerze
- Uruchamianie maszyny wirtualnej w oknach pulpitu głównego systemu operacyjnego i na pełnym ekranie
- Instalowanie maszyn wirtualnych bez ponownego partycjonowania dysków
- Uruchamianie systemu operacyjnego już zainstalowanego na komputerze bez ponownej instalacji lub ponownej konfiguracji
- Uruchamianie aplikacji Windows na komputerze z systemem Linux i odwrotnie
- Twórz i testuj aplikacje jednocześnie dla różnych systemów
- Uruchamiaj nieprzetestowane aplikacje bez ryzyka utraty stabilności systemu lub utraty krytycznych danych
- Udostępnianie plików i aplikacji między różnymi maszynami wirtualnymi przy użyciu sieci wirtualnej
- Uruchamiaj aplikacje klient-serwer i aplikacje internetowe na jednym komputerze
- Uruchomienie kilku komputerów wirtualnych na jednym komputerze i symulacja działania sieci lokalnej

Nowość w wersji 16:
- Kontenery i Kubernetes. Dodano obsługę kontenerów i Kubernetes dla programistów za pomocą nowego narzędzia wiersza poleceń: vctl.
- Obecnie dostępne w Fusion narzędzie wiersza poleceń vctl umożliwia użytkownikom przesyłanie, ściąganie, budowanie i uruchamianie obrazów kontenerów OCI, a teraz obejmuje również możliwość wdrażania klastrów Kubernetes. Aby obsługiwać rodzaj, vctl tworzy gniazdo zgodne z Dockerem, do którego można podłączyć się bez modyfikacji za pomocą implementacji containerd. Firma VMware nie może się doczekać ścisłej współpracy ze społecznością open source w celu wsparcia większej liczby narzędzi i przepływów pracy. Nowe narzędzie będzie dostarczane z programem Workstation Player oraz Workstation Pro, dzięki czemu będzie dostępne dla wszystkich.
- DirectX 11 i OpenGL 4.1. Stacja robocza 16 będzie obsługiwać uruchamianie gier i aplikacji z Direct3D w wersji 11, znanej również jako „DirectX 11” lub OpenGL 4.1. Użytkownicy mogą teraz przydzielić do 8 GB wirtualnej pamięci RAM dla gościa z akceleracją 3D, aby poprawić wydajność gier i aplikacji 3D. (Maszyna wirtualna musi być skonfigurowana do korzystania z 16 GB pamięci RAM lub więcej, aby odblokować możliwości 8 GB pamięci RAM).
- VSphere 7. Compatibility Workstation obsługuje teraz połączenia z vSphere 7 za pośrednictwem ESXi i vCenter w celu zdalnej obsługi i konfiguracji maszyn wirtualnych, a także mobilności obciążeń i zgodności między komputerami stacjonarnymi a infrastrukturą wirtualnego centrum danych. (Do zdalnego połączenia wymagane są produkty Pro).
- Tryb ciemny. Po uruchomieniu Workstation 16 dla Windows użytkownicy zauważą nową funkcję trybu ciemnego w interfejsie użytkownika Workstation Pro i Player. Nowy motyw świetnie sprawdza się w najnowszych wersjach systemu Windows 10, w tym w wersji 2004. (Interfejs jest do tej pory ulepszany).
- Silnik renderujący izolowaną grafikę. Stacja robocza oferuje nową funkcję zwiększającą bezpieczeństwo: Sandbox Renderer. SBR uruchamia wirtualny silnik graficzny na oddzielnym wątku z ograniczonymi prawami, dzięki czemu Fusion i stacja robocza są bezpieczniejsze bez uszczerbku dla wydajności lub jakości.
- Hosty Linux: silnik renderujący grafikę Vulkan. Stacja robocza 16 dla systemu Linux dodaje nowy silnik renderujący, który wykorzystuje API Vulkan. Nowy renderer Vulkan może zapewnić obsługę DirectX 10.1 i OpenGL 3.3 na maszynach wirtualnych, nawet przy użyciu zintegrowanego procesora graficznego Intel.
- Ulepszenia dostępności. Nowe produkty poprawiają zgodność z przepisami VPAT Section 508, aby pomóc użytkownikom wszystkich kategorii w pełni korzystać z maszyn wirtualnych.
- Obsługa USB 3.1 + ulepszenia wydajności i poprawki. Dodano obsługę urządzeń wirtualnych USB 3.1, umożliwiając przenoszenie urządzeń sprzętowych USB 3.1 na maszyny wirtualne z pełną obsługą sterowników.


System operacyjny:
Windows 11,10, 8/ 8.1, 7 (64 Bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 516.20 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Keygen-AMPED
wersje językowe: English
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.vmware.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 2 051

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u