Windows 10 Home & Pro 2009 (20H2) Build 19042.906 64bit [POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [ESD] [29 Marzec 2021] [Retail]

  • 0

Windows 10 Home & Pro 2009 (20H2) Build 19042.906 64bit [POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [ESD] [29 Marzec 2021] [Retail]

Podstawą są oryginalne obrazy Windows 10 (18362.1139). Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień 29 Marzec 2021, co daje na wyjściu wersję (19042.906).

Build 19042.906:
- Rozwiązano problem z powiększaniem, który występował podczas korzystania z trybu IE w przeglądarce Edge na urządzeniach z wieloma monitorami o wysokiej rozdzielczości.
- Administratorzy mogą teraz korzystać z zasad grupy, aby włączyć dla użytkowników Edge w trybie IE rozszerzone skróty klawiszowe, takie jak Ctrl + S.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wyświetlanie ikony kolekcji powiadomień Toast w Centrum akcji, jeśli identyfikator URI pliku ikony zawierał spacje.
- Rozwiązano problem z ekranami HDR, które wyświetlały znacznie ciemniejszy obraz niż oczekiwano.
- Rozwiązano problem z odtwarzaniem wideo, które nie było zsynchronizowane w trybie duplikowania obrazu podczas korzystania z wielu monitorów.
- Rozwiązano problem z zaprzestaniem działania aplikacji podczas wprowadzania japońskich znaków z Japanese Input Method Editor (IME) w trybie zgodności.
- Rozwiązano problem sprawiający, że urządzenia przestawały odpowiadać podczas wyłączania hybrydowego.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał dostosowywanie lub wyłączanie touchpada z powodu ustawień administracyjnych.
- Rozwiązano problem z renderowaniem okna, który sprawiał, że jego zawartość błyskała, gdy używany był FlipEx lub MPO (multi-plane overlay).
- Rozwiązano problem z wprowadzaniem danych w języku japońskim, który występował po zmianie fokusa między polami w Microsoft Edge.
- Rozwiązano problem z filtrowaniem wyników wyszukiwania w Eksploratorze plików.
- Rozwiązano problem z brakiem podzielonego układu klawiatury dotykowej po obróceniu urządzenia do trybu portretu.
- Poinformowano użytkowników, gdy konto dziecka w planach Family Safety ma uprawnienia administratora.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał zamykanie powiadomień Toast za pomocą przycisku "Zamknij" na urządzeniach z ekranem dotykowym.
- Rozwiązano problem z wyciekiem, który mógł powodować wysokie zużycie pamięci przez explorer.exe.
- Zaktualizowano strefę czasową Wołgograd, Rosja z UTC + 4 do UTC + 3.
- Wprowadzono nową strefę czasową UTC + 2:00 Dżuba dla Sudanu Południowego.
- Rozwiązano problem z klientem Windows Event Log Forwarding, który zwracał pierwszy pasujący certyfikat bez sprawdzania uprawnień klucza prywatnego.
- Rozwiązano problem z monitorami opartymi na PowerShell, które przestawały działać po włączeniu transkrypcji w systemach.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał działanie usługi BranchCache, jeśli aktywowano Windows przy użyciu licencji CSP.
- Rozwiązano problem uniemożliwiający upgrade urządzeń z Windows 10 Home do Windows 10 Pro Education z użyciem narzędzi MDM, takich jak Microsoft Intune.
- Rozwiązano problem uniemożliwiający otwieranie aplikacji App-V i generujący błąd 0xc0000225.
- Rozwiązano problem z synchronizacją urządzeń wdrożonych przy pomocy MDM, jeśli nazwa producenta urządzenia zawiera zarezerwowany znak.
- Rozwiązano problem z użyciem zasady CSP, aby skonfigurować niestandardowe ustawienie dla zdarzeń Audit Other Logon/Logoff. Skutkowało to tym, że - niestandardowa zasada nie przynosiła efektów.
- Rozwiązano problem z systemem, który przestawał działać, gdy Trusted Platform Module (TPM) nie był obecny w systemie. Kod błędu w TpmTasks.dll!TrackTPMStateChanges to c0000005.
- Rozwiązano problem, który powodował działanie wielu instancji appidcertstorecheck.exe, gdy funkcja AppLocker była włączona, a system nie znajdował się w Internecie.
- Rozwiązano problem z roamingiem poświadczeń, gdy włączony był Windows Hello for Business.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał narzędziom do monitorowania wydajności wyświetlanie danych logów dla obiektów liczników pojedynczych wystąpień.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał działanie Microsoft Edge opartego na Chromium. Działo się tak, gdy Edge był używany w połączeniu z Microsoft App-V, a w środowisku wirtualnym były włączone fonty.
- Rozwiązano problem z czarnym ekranem lub opóźnionym logowaniem na maszynach połączonych z Hybrid Azure Active Directory.
- Rozwiązano problem z zaprzestaniem działania systemu i kodem błędu 0xC9.
- Rozwiązano problem z technologią dźwięku 7.1-kanałowego.
- Rozwiązano problem z nieoczekiwanym włączaniem się Caps Locka podczas korzystania z trybu RemoteApp.
- Windows może teraz pobierać zaktualizowane funkcje drukarki, aby zapewnić użytkownikom odpowiedni zestaw opcji drukowania.
- Zaktualizowano wsparcie dla miejsc dziurkowania i zszywania dla zadań drukowania z podawaniem papieru dłuższą krawędzią w niektórych drukarkach.
- Rozwiązano problem z wysokim zużyciem pamięci podczas wykonywania przekształceń XSLT przy użyciu MSXLM6.
- Rozwiązano problem z Eksploratorem plików i innymi aplikacjami, które mogły przestać odpowiadać przez kilka minut. Działo się to, gdy klient ponownie łączył się z siecią firmową i próbował użyć dysków mapowanych w celu uzyskania dostępu do udostępnionych plików w sieci firmowej.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał klientom Server Message Block 1 (SMB1) uzyskanie dostępu do udziału SMB po ponownym uruchomieniu usługi LanmanServer.
- Rozwiązano problem, który mógł powodować, że interfejs sieciowy klastra przestawał działać przez krótki czas. W rezultacie kontroler interfejsu sieciowego (NIC) był oznaczony jako uszkodzony.
- Rozwiązano problem z logowaniem się do urządzenia znajdującego się w bieżącej domenie przy użyciu domyślnego profilu użytkownika urządzenia, które znajduje się w innej, ale zaufanej domenie.
- Rozwiązano problem, który powodował, że urządzenie przestawało działać po usunięciu plików lub folderów synchronizowanych przez OneDrive.
- Rozwiązano problem uniemożliwiający aktywację Windows 10 w wersji 2004 z użyciem klucza OA 3.0 po zainstalowaniu KB4598291.
- Rozwiązano problem z oceną stanu zgodności ekosystemu Windows, aby zapewnić zgodność aplikacji i urządzeń dla wszystkich aktualizacji.
- Klasyczna wersja Microsoft Edge (Legacy), która utraciła wsparcie już jakiś czas temu, została usunięta w tej wersji systemu i zastąpiona przez nowy Microsoft Edge (Chromium).
- Rozwiązano problem z uniemożliwiający korzystanie z Remote Desktop Protocol (RDP), aby połączyć się z urządzeniem z Windows Server 2019, które jest w trybie Desktop Experience.
- Rozwiązano problem, aby umożliwić partnerom korporacyjnym pracę z programem Microsoft Support w celu tworzenia niestandardowych rozwiązań.
- Rozwiązano problem z nieoczekiwanym zakończeniem sesji pulpitu zdalnego (Remote Desktop).
- Rozwiązano problem z połączeniem HTTP Keep-Alive w usłudze Azure Front Door.
- Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wyszczególnienie do 255 kolumn podczas używania formatu IISAM dla Jet Text.


Podczas instalacji do wyboru:
- Windows 10 Home
- Windows 10 Home N (nie zawiera Windows Media Player, Groove Music, Movies & TV, Voice Recorder oraz Skype)
- Windows 10 Pro
- Windows 10 Pro N (nie zawiera Windows Media Player, Groove Music, Movies & TV, Voice Recorder oraz Skype)


1. Zintegrowane poprawki na dzień 29 Marzec 2021
- ssu-19041.903-x64
- kb4562830-x64
- kb4578910-x64
- kb5000842-x64
- kb5000862-x64
- kb5000983-x64
2. Zintegrowany i aktywowany Net Framework 3.5
3. Kompresja WIM do ESD


Sumy kontrolne obrazu .iso:
CRC32: CD4AE4E5
MD5: 08CE3029FEB71DB4BFBC36DC7A1DCD6D
SHA-1: 49EC6667B35A1BD07DC21D82E67350882BFA3D4B


OPiS UPLOADU
rozmiar: 3.81 GB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: ISO + Aktywator
wersje językowe: POLSKI
brak danych naprawczych
haslo: brak


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


шаблоны для dle 11.2
Powrót
Komentarze: 0 Wyświetleń: 3 059

Witaj......jesteś tutaj jakos Gość zapraszamy do Logowania .
Jelsi nie masz jeszcze konta zapraszamy do Rejerstracji aby widzieć ukryty i ciekawy tekst

Informacja

Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u